Naprawa zamków Warszawa Ochota

wymiana zamków Pogotowie zamkowe – przygotowane na każdą interwencję

Pogotowie zamkowe oferuje usługi ślusarskie już przeszło 20 lat. Posiadamy rzadkie doświadczenie w kwestii naprawy zamków. Co więcej, przez ten czas wykonywaliśmy także inne prace ślusarskie, w tym montaż i wymianę zamków. Do naszych szczególnie cenionych przez klientów usług należą również awaryjne otwieranie samochodów oraz awaryjne otwieranie mieszkań.
Dzięki systematycznym szkoleniom ślusarze z Pogotowia zamkowego Warszawa Ochota doskonale orientują się w nowinkach technicznych i technologicznych w branży – dlatego też z powodzeniem można im polecić wszelkiego typu prace związane z nie tylko z montażem lub wymianą zamków, ale także naprawianiem zamków najnowszej generacji.
 

Postaw na serwis zamków – i zawsze czuj się bezpiecznie!

Ślusarze z Pogotowia zamkowego Warszawa Ochota oferują również serwis zamków. To usługa ślusarska zapomniana, ale jednak bardzo potrzebna. Serwis zamków pozwala na wiele lat utrzymać ich doskonałą kondycję, dzięki czemu mogą one bezawaryjnie służyć i przez wiele lat skutecznie chronić życie, zdrowie i mienie. Pogotowie zamkowe wykonuje serwis wybranych przez klienta zamków.
Jakie zamki warto serwisować? Pogotowie zamkowe stawia na serwis wszystkich zamków. Należy go wykonywać zgodnie z zaleceniami producenta. Pogotowie zamkowe na Ochocie specjalizuje się w serwisie zamków Gerda i serwisie zamków Dierre – dobrych i sprawdzonych mechanizmów wymagających co pewien czas właściwej konserwacji.
Warto wykonywać prace serwisowe, ponieważ pozwalają one długo i bezawaryjnie pracować mechanizmowi, który się systematycznie zużywa. Serwis zamków pozwoli ustrzec się przed większą naprawą zamków lub przed wymianą zamków.
 

Zadzwoń, kiedy potrzebujesz!

Pogotowie zamkowe Warszawa Ochota pracuje przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Jesteśmy dostępni zawsze pod numerem telefonu 784-799-733 . Na naprawianie zamków można się z nami umówić dogodnym dla siebie terminie. Zapraszamy!
 
Dla wygody naszych Klientów przeprowadzamy również inne usługi ślusarskie.

-              awaryjne otwieranie samochodów
-              awaryjne otwieranie drzwi, mieszkań,
-              montaż i wymiana zamków,
-              usługi ślusarskie.

Usługi wykonuje również w innych dzielnicach Warszawy:

Mokotów
Ursynów
Bielany