Montaż i Wymiana zamków Warszawa Ochota

montaż zamków

Montaż zamków i wymiana zamków – popularne usługi ślusarskie

Pogotowie ślusarskie oferuje różnorodne usługi ślusarskie. Na warszawskiej Ochocie wykonujemy wszystkie zlecenia, których poszukują zarówno osoby prywatne, jak i firmy czy instytucje. Nasza firma podejmuje się trudnych realizacji związanych z awaryjnym otwieraniem mieszkań oraz z awaryjnym otwieraniem samochodów. Wykonujemy także bardziej powszechne zlecenia związane z montażem zamków oraz z wymianą zamków. Podejmujemy się również naprawy zamków.

 
Zdecydowanie montaż i wymiana zamków to jedne z najczęściej zlecanych naszej firmie zadań.  Pogotowie zamkowe Warszawa Ochota do wszystkich świadczonych usług ślusarskich podchodzi niezwykle profesjonalnie. Nam możesz zaufać! My zamontujemy zamki u Twoich drzwi w sposób profesjonalny!
 
Prawidłowe zakładanie zamków to gwarancja Twojego bezpieczeństwa. W ten sposób skutecznie chronisz się przed kradzieżą czy włamaniem. Dlatego, warto postawić na sprawdzoną firmę – taką właśnie jak Pogotowie zamkowe na Ochocie. W ten sposób otrzymujesz gwarancję właściwego zabezpieczenia własnego zdrowia i mienia.
 

Pogotowie zamkowe doradzi

Pogotowie zamkowe Warszawa Ochota to zespół doświadczonych specjalistów o ugruntowanej pozycji na rynku usług ślusarskich. Doświadczenie naszych ślusarzy sięga co najmniej kilku lat pracy w zawodzie. Dodatkowo, posiadają oni rozległą wiedzę w zakresie ślusarstwa oraz ponadprzeciętne umiejętności, co sprawia , że każdy montaż i wymianę zamków przeprowadzą sprawnie i bez żadnych komplikacji.
 
Nasi klienci często pytają zatrudnionych w Pogotowiu zamkowym ślusarzy, które zamki najlepiej montować. Nasze wieloletnie doświadczenie wskazuje, że najlepiej postawić na zamki Gerda, zamki Dierre czy zamki Mottura. Te sprawdzone mechanizmy gwarantują długoletnią prace oraz wysoki stopień zabezpieczenia przed włamaniem.
Pracujemy dla Państwa przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu. Wystarczy zadzwonić na numer Pogotowia zamkowego Ochota – tel. 784-799-733 i umówić się w dogodnym dla siebie terminie na montaż i wymianę zamków. Polecamy się!
 
Pogotowie Zamkowe w Warszawie oddział Ochota wykonuje również usługi takie jak:
 
-              awaryjne otwieranie samochodów
-              awaryjne otwieranie drzwi, mieszkań,
-              naprawa zamków,
-              usługi ślusarskie.


Usługi wykonuje również w innych dzielnicach Warszawy:


Mokotów
Ursynów
Bielany